telefon +48 662 295 659
First slide

Opis Inwestycji

W cenie mieszkania
Ogródek i garaż
Miejsca postojowe

Słoneczne Bielany to idealne miejsce dla osób szukających odrobiny wytchnienia od miejskiego zgiełku przy jednoczesnej bliskości centrum.

Osiedle usytuowane jest w Bielanach Wrocławskich gdzie panuje cisza i spokój tworząc niepowtarzalny harmonijny klimat. W niedalekim sąsiedztwie znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura, a w tym placówki edukacyjne, centra handlowo- usługowe, ośrodek służby zdrowia i apteki.

Osiedle zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie i komforcie a także o zaspokojeniu potrzeb przyszłych Lokatorów.

Celem naszych architektów było stworzenie funkcjonalnych domów w nowoczesnym stylu, ale z nutą klasyki. Podstawą naszych działań jest dbałość o detale i staranne wykończenie. Domy utrzymują najwyższy standard równocześnie zapewniając wygodę użytkowania i pełną funkcjonalność. Zależy nam aby osiedle było spójne i doskonale wpisywało się w otoczenie oraz powstające w tym regionie inwestycje mieszkanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów zaprojektowaliśmy osiedle Słoneczne Bielany skupiając uwagę na istotnych detalach wykończeniowych, jak i spójnej całości osiedla. Na całość składać się będzie 37 segmentów w trzech etapach. Wszystkie w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów rekreacyjnych. Istnieje możliwość wyboru domu zewnętrznego lub wewnętrznego, zależnie od potrzeb indywidualnego klienta.

Lokalizacja osiedla  gwarantuje dogodny dojazd do Wrocławia jak i niedalekiego centrum Bielany oraz zapewnia doskonała komunikację z pozostałymi miejscowościami. Dzięki przemyślanym i nowoczesnym rozwiązaniom każdy znajdzie tu swój wymarzony dom.

Oferta

Poznaj naszą aktualną ofertę domów na naszym osiedlu.

Oferta

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów naszej oferty, dostępności nieruchomości czy cen, napisz do nas.

Kanapa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu kontaktu, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail zgodnie ze wskazaniem w formularzu (zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne oraz przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną).