Strzałka zielona

Osiedle Lutynia

Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Lutynia, położonej tylko 3,5 km od granicy Wrocławia.

sprawdź szczegóły

Pogodne Osiedle

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją mieszkaniową, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Lutynia, sąsiadującej z miastem Wrocław.

„Pogodne Osiedle” tworzą budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, składające się z ze 120 lokali mieszkalnych oraz budynki wielorodzinne w zabudowie szeregowej, składające się z 72 lokali mieszkalnych. Charakter wykończenia budynków komponuje się z obecną architekturą mieszkaniową, pozostając w harmonii z malowniczym zielonym krajobrazem.

Inwestycja będzie realizowana w 10 etapach. Pierwszy etap rozpoczynamy już na wiosnę 2018 roku!

POŁOŻENIE

Dzięki doskonałemu położeniu Osiedla w otoczeniu naturalnej przyrody przyszli Mieszkańcy niewątpliwie będą mogli cieszyć się codziennością bez pośpiechu i zgiełku panującego w dużym mieście, a przy tym pozostając wciąż w bliskiej odległości do centrum Wrocławia.

Podstawowym atutem miejscowości jest jej położenie. Z jeden strony dzieli ją zaledwie 3,5 km z granicą Wrocławia i tylko ok. 12 km z centrum miasta. Z drugiej zaś strony Lutynia, jak i cała gmina Miękinia uchodzi za obszar o najbardziej rozwojowym potencjale inwestycyjnym wokół Wrocławia.

Będąca w budowie Zachodnia Obwodnica Wrocławia stanowi idealne rozwiązanie komunikacyjne i ma połączyć trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4.

Rozwój miejscowości zapewnia również sąsiedztwo dwóch dużych stref przemysłowych tj.: Park Przemysłowy Źródła - Błonie oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Podstrefa Środa Śląska - Miękinia.

ATRAKCJE I ŻYCIE CODZIENNE

Lutynia dzięki swojej bogatej historii, stanowi także ciekawą atrakcję turystyczną. Można tu zobaczyć m.in.:  kościół parafialny św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, mur obronny wokół cmentarza z bastejami i renesansową bramą wjazdową, zabytkowy budynek dawnego Muzeum Bitwy pod Lutynią, czy też pomniki bitwy pod Lutynią.

EDUKACJA I OŚWIATA

Mieszkańcy Lutyni mają dostęp do podstawowych placówek oświaty tj. Zespół Szkół im. Jana Pawła II oraz Biblioteka Miejska. Niedawno zakończyły się również prace związane z budową budynku przeznaczonego na przedszkole i żłobek, które już wkrótce zostaną otwarte.

Ciesząc się czasem wolnym warto skorzystać z placu zabaw, boiska trawiastego do piłki nożnej, czy też boiska tzw. Orlik.

SŁUŻBA ZDROWIA

W Lutyni funkcjonuje przychodnia medyczna DOLMED, gdzie można zasięgnąć pomocy lekarza, internisty, stomatologa oraz pediatry, a w przyszłości także z porad innych specjalistów.

Quart Pogodne Osiedle Quart Pogodne Osiedle Quart Pogodne Osiedle Quart Pogodne Osiedle

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów naszej oferty, dostępności nieruchomości czy cen, napisz do nas.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu kontaktu, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail zgodnie ze wskazaniem w formularzu (zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne oraz przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną).