Quart Bielany II

Z radością informujemy o kolejnym, pomyślnym zakończeniu inwestycji.

„Quart Bielany II” to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Mieszkania posiadają balkony, tarasy oraz dodatkowo na ostatniej kondygnacji- przestronne antresole. W kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Z myślą o najmłodszych Mieszkańcach został wybudowany plac zabaw.

Wszystkie lokale mieszkalne są sprzedane!

Quart Bielany II

Quart Bielany I

Sprzedaż zakończona!

QUART BIELANY I to osiedle, w którego skład wchodzą 4 budynki oraz tereny zielone z placem zabaw dla dzieci. Proponujemy Państwu 83 mieszkania o zróżnicowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i powierzchni od 33,60 m² do 119 m².

Funkcjonalnie zaprojektowana nowoczesna architektura oraz tradycyjna technologia i staranny dobór materiałów budowlanych gwarantują utrzymanie wysokiego standardu obiektu. Budynki wykonane są w niskiej, 3 – kondygnacyjnej zabudowie. Mieszkania na wyższych piętrach posiadają balkony o powierzchni od 4,70 do 18,30m²., a także, w przypadku najwyższej kondygnacji, antresole o powierzchni użytkowej od 18,40 do 35,00m². Z kolei mieszkańcy parteru mają do dyspozycji własne ogródki. Dla mieszkańców przewidziano naziemne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, oraz podstawowa infrastruktura – sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz przystanek komunikacji miejskiej.

Quart Bielany I

Quart Legnica I

Sprzedaż zakończona!

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest na malowniczym terenie, niedaleko centrum miasta i składa się z 7 budynków wielorodzinnych wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, terenów zielonych oraz placu zabaw dla najmłodszych.

Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy budynki trzykondygnacyjne, w których znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z balkonami, antresolami.

Quart Legnica I

Quart Wysoka

Sprzedaż zakończona!

Inwestycja QUART WYSOKA (miejscowość Wysoka, ul. Lipowa) zapewnia łatwe i szybkie połączenie nie tylko z centrum Wrocławia, ale także z centrami handlowymi na Bielanach Wrocławskich oraz z autostradą A4.

Wybudowane Osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych o niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie położonych tuż obok zabytkowego parku. W każdym z nich zaprojektowano 42 mieszkania o zróżnicowanych układach. Gwarancją wygody ich użytkowania są wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład. Mieszkania na parterze posiadają ogródki zewnętrzne o powierzchni od 42 do 241 m2; a pozostałe – balkony. Praktycznym sposobem zagospodarowania wolnej przestrzeni znajdującej się na poddaszu są antresole.

Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską. W budynkach są podziemne garaże oraz dodatkowe miejsca na parkingu na powierzchni. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w wewnętrzne instalacje umożliwiające dostęp do telewizji satelitarnej oraz internetu.

Przy budowie osiedla wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewniają niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. W ramach inwestycji przygotowaliśmy dla najmłodszych bezpieczny plac zabaw. Tereny zielone wokół osiedla zaaranżowano tak, by zapewnić Mieszkańcom relaks oraz wypoczynek. Osiedle zostało ogrodzone i jest monitorowane oraz strzeżone całodobowo.

Quart Wysoka

Quart biura Bielany

Zakończyliśmy budowę na sprzedaż i wynajem lokali od 100 m kw. w trzykondygnacyjnym budynku położonym w centralnej części Bielan, przy ul. Wrocławskiej.

Korzystne umiejscowienie, łatwy dojazd do centrum Wrocławia oraz szybki dostęp do autostrady A4 powodują, iż jest to ciekawa propozycja dla firm poszukujących dobrego punktu na biura lub działalność usługową. Budynek poddany został gruntownej przebudowie, dzięki czemu udało się nam zapewnić odpowiednią funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia. Stylistycznie łączy w sobie elementy zabytkowej, niemieckiej zabudowy z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Quart biura Bielany

Pogodne Osiedle

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją mieszkaniową, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Lutynia, sąsiadującej z miastem Wrocław.

„Pogodne Osiedle” tworzą budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, składające się z ze 120 lokali mieszkalnych oraz budynki wielorodzinne w zabudowie szeregowej, składające się z 72 lokali mieszkalnych. Charakter wykończenia budynków komponuje się z obecną architekturą mieszkaniową, pozostając w harmonii z malowniczym zielonym krajobrazem.

Dzięki doskonałemu położeniu Osiedla w otoczeniu naturalnej przyrody przyszli Mieszkańcy niewątpliwie będą mogli cieszyć się codziennością bez pośpiechu i zgiełku panującego w dużym mieście, a przy tym pozostając wciąż w bliskiej odległości do centrum Wrocławia.

Podstawowym atutem miejscowości jest jej położenie. Z jeden strony dzieli ją zaledwie 3,5 km z granicą Wrocławia i tylko ok. 12 km z centrum miasta. Z drugiej zaś strony Lutynia, jak i cała gmina Miękinia uchodzi za obszar o najbardziej rozwojowym potencjale inwestycyjnym wokół Wrocławia.

Quart biura Bielany

Napisz do nas

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów naszej oferty, dostępności nieruchomości czy cen, napisz do nas.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu kontaktu, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na kontakt przy użyciu mojego adresu e-mail zgodnie ze wskazaniem w formularzu (zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne oraz przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną).